Casa Dinorural Pension

Belangrijkste voorzieningen

  • 75 m²
  • 3 slaapkamers
  • 1 badkamer

De gesitueerde in El Castellar Casa Dinorural Pension El Castellar heeft privé-autoparkeren en een terras met uitzicht op de stad.

Dit landhuis biedt patiozichten. Tot de badkamerfaciliteiten van deze 1-slaapkamer woning behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Er zijn een haardroger en handdoeken voor het comfort van de gasten.

De keuken van deze gesitueerde in El Castellar Casa Dinorural Pension is uitgerust met een koelkast, een oven en keukengerei, en is voorzien van een eetgedeelte en een eethoek buiten. Restaurante El Castellar serveert gerechten uit Spaanse keuken en ligt op 5 minuten wandelen. De dichtstbijzijnde luchthaven bij deze 1-badkamer villa is Castellón-Costa Azahar, op 170 km afstand.

Belangrijke informatie

Inchecken: van 16:00 tot 23:59
Uitchecken: van 06:00 tot 12:00
LicentienummerCR-TE-631

Kameropties bij Casa Dinorural Pension El Castellar

Dit landhuis biedt patiozichten. Tot de badkamerfaciliteiten van deze 1-slaapkamer woning behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Er zijn een haardroger en handdoeken voor het comfort van de gasten.

Inchecken
Uitchecken
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
Casa Dinorural Pension El Castellar Interieur foto Casa Dinorural Pension El Castellar Zakenleven foto Casa Dinorural Pension El Castellar Bedden foto Casa Dinorural Pension El Castellar Skyline foto Casa Dinorural Pension El Castellar Kamer foto Casa Dinorural Pension El Castellar Keuken foto Casa Dinorural Pension El Castellar Toiletten foto Casa Dinorural Pension El Castellar Bedden foto Casa Dinorural Pension El Castellar Kamer foto Casa Dinorural Pension El Castellar Buitenkant foto
Huis met 3 Slaapkamers

Grootte: 75 m²

Type bed: 1 Single Bed or 1 Double Bed

Meer informatie +

Locatie bij Casa Dinorural Pension El Castellar

Bezienswaardigheden
Geweldige restaurants
Vervoer

Gastbeoordelingen van Casa Dinorural Pension El Castellar

Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

Nog geen beoordelingen :(

Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

Schrijf je beoordeling

Schrijf je beoordeling

Wanneer hebt u gereisd?

Uw beoordeling

Zeer slecht
Uitstekend

Uw details

Waar komt u vandaan?
Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

Review is niet verzonden.

Gelieve opnieuw te proberen.

Veelgestelde vragen

  • Heeft Casa Dinorural Pension een keuken?
    Ja, in Casa Dinorural Pension is een ingerichte kitchenette beschikbaar.
  • Is Casa Dinorural Pension huisdiervriendelijk?
    Gasten zijn welkom om hun huisdier mee te nemen naar Casa Dinorural Pension.
Bedankt voor de aanmelding
Valuta
  • USD US dollar
  • EUR Euro
  • GBP Pond sterling
  • AUD Australische dollar
  • CAD Canadese dollar
  • BRL Braziliaanse real
  • CNY Chinese yuan
  • CZK Tsjechische kroon
  • DKK Deense kroon
  • HKD Hongkongse dollar
  • ILS Israëlische sjekel
  • JPY Japanse yen
  • MYR Maleisische ringgit
  • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
  • NOK Noorse kroon
  • PLN Poolse złoty
  • RON Roemeense leu
  • RUB Russische roebel
  • SAR Saoedi-Arabische riyal
  • SGD Singaporese dollar
  • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
  • KRW Zuid-Koreaanse won
  • SEK Zweedse kroon
  • CHF Zwitserse frank
  • TRY Turkse lira
  • UAH Oekraïense grivnya
  • ARS Argentina, Peso
  • THB Thaise baht
Taal kiezen
Bekijk de beste beschikbare tarieven
Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
Inchecken
Uitchecken
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
Casa Dinorural Pension El Castellar